نرم افزار وفادارسازی مشتری

نرم افزار وفادارسازی مشتری: ارزان و کارآمد

راه اندازی آسان و سریع نرم افزار وفادارسازی

شما طی چند گام کوتاه می توانید نرم افزار وفادارسازی نوپردازان راه اندازی نمایید. فقط کافیست قانون پاداش دهی را در نرم افزار وفاداری مشتری تعریف کنید. مشتریان جدید را اضافه و مراجعات مشتری (خریدها) را در سیستم ثبت نمایید. به این ترتیب و در کوتاه ترین زمان مجموعه شما دارای یک سیستم باشگاه مشتریان موثر و کارآمد خواهد بود.

نرم افزار وفادارسازی مشتریان

خودکارسازی نرم افزار وفادارسازی

نرم افزار وفادارسازی بسیاری از عملیات شامل محاسبه پاداش، ارتقای رتبه مشتری و ارسال پیامک را برای شما به طور خودکار انجام می دهد. همانطور که پیشتر گفته شد بعد از اینکه تنظیمات اولیه نرم افزار وفاداری مشتریان را انجام دادید نرم افزار خدمات لازم را به شما ارائه می دهد.

برای آشنایی با امکانات نرم افزار وفادارسازی (سیستم کارت وفاداری مشتریان) اینجا را کلیک کنید

قیمت نرم افزار وفادارسازی

هر کسب و کاری براساس میزان نیاز و بودجه مالی خود قادر به خرید نرم افزار وفاداری می باشد. شما می توانید نرم افزار وفادارسازی را به تنهایی یا همراه کارت وفاداری هوشمند و دستگاه کارتخوان و یا از نوع کارت های بدون کارتخوان تهیه نمایید. در هر مورد قیمت براساس چگونگی نیاز شما تعدیل خواهد شد. لطفاً برای مشاوره و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

کارت خوان باشگاه مشتریان

دستگاه کارتخوان هوشمند نرم افزار وفادارسازی

مطابق شکل فوق دستگاه کارتخوان هوشمند نرم افزار وفادارسازی (باشگاه مشتریان) ابعادی کمی بزرگتر از کارت ویزیت دارد. وظیفه دستگاه کارتخوان، خواندن و نوشتن اطلاعات داخل کارت وفاداری هوشمند است. دستگاه کارتخوان وفاداری با کابل USB به کامپیوتر متصل می گردد. زمانی که کارت هوشمند وفاداری مشتری روی کارتخوان قرار می گیرد بلافاصله نام مشتری در صفحه کامپیوتر ظاهر می شود. به این ترتیب نرم افزار وفاداری آماده ثبت خرید انجام شده توسط مشتری می شود. کارتخوان هوشمند دسترسی به اطلاعات مشتریان را ساده، دقیق و سریع می سازد.

برای آشنایی با دستگاه کارتخوان هوشمند باشگاه مشتریان اینجا را کلیک کنید

You may also like...

Popular Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *